ارسال به دوست نسخه چاپي

منطقه ویژه اقتصادی نمین
بازدید از منطقه ویژه اقتصادی نمین با حضور استاندار اردبیل،نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و هیئت مدیره شرکت بازرگانی شاهد

#اکبربهنامجو در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی نمین که با حضورنمایندگان مجلس #دکترمحمدفیضی؛مهندس رضا کریمی و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شاهد انجام شد با اعلام این خبر گفت: یکصد هکتار فاز اول این منطقه  سال آینده تکمیل و برای واگذاری به سرمایه گذاران آماده می شود.
وی در خصوص تامین جاده دسترسی این منطقه نیز افزود :اداره کل راه و شهرسازی استان حداکثر تا تیرماه سال آینده با اعتبارات استانی ، جاده ورودی منطقه ویژه را طراحی و اجرا خواهد کرد.
استاندار اردبیل افزود: شرکت های توزیع گاز و نیروی برق استان تا اردیبهشت ماه سال آینده گاز و برق مورد نیاز ۱۰۰ هکتار فاز اول را تامین می نمایند.
بهنام جو اظهار داشت :برای حل موانع موجود بر سر راه این پروژه اقتصادی از حداکثر اختیارات استان استفاده می شود و اگر نیاز به پیگیری و مصوبه کشوری باشد نمایندگان استان در مجلس و استانداری اردبیل اقدام لازم را انجام می دهند.
وی ادامه داد : استانداری اردبیل در صورت کمبود نقدینگی سرمایه گذاران،تامین و تکمیل سرمایه در مراحل مختلف را بر عهده خواهد گرفت.
استاندار اردبیل با اشاره به اینکه شرکت سرمایه گذاری و پیمانکار مربوطه نسبت به تامین و دپوی مصالح مرغوب در فصل کاری اقدام نماید افزود: فرمانداری نمین نیز علاوه بر حل مشکلات محلی و معارضین احتمالی،مسئول پیگیری مصوبات خواهد بود.

 


١٥:٣٧ - شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٦ / کد خبر: ١٧٠ / تعداد بازدید: 464


خروج