به گزارش روابط عمومی هلدینگ بازرگانی شاهد، روز چهارشنبه 3 اسفند 1401 مهندس سیدمحمدرضا حسینی، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره از فرودگاه اردبیل بازدید و با محمد قصابی، مدیرکل فرودگاه‌های اردبیل دیدار کرد.

در این دیدار مهندس قصابی ضمن ارائه گزارشی از خدمات این فرودگاه، با اشاره به پتانسیل و ظرفیت‌های فرودگاه اردبیل گفت: فرودگاه بین المللی اردبیل یکی از فرودگاه‌های مهم و استراتژیک کشور در پروازهای مسافری و تجاری بین المللی محسوب می‌شود.

مدیرکل فرودگاه‌های اردبیل در ادامه با استقبال از تعامل و همکاری هلدینگ بازرگانی شاهد در تجهیز و توسعه این فرودگاه اظهار کرد: باتوجه به کارنامه و سوابق درخشان هلدینگ بازرگانی شاهد در پروژه‌های مهم و تاثیر گذار کشور، این حضور و همکاری می‌تواند گامی نوین در توسعه فرودگاه و ارتقاء سطح کیفی خدمات فرودگاهی به مردم شود.

در ادامه این دیدار، مدیر عامل هلدینگ بازرگانی شاهد ضمن تقدیر از تلاش‌های مهندس قصابی و همکاران ایشان در تحولات چشمگیر این فرودگاه گفت: استان زیبای اردبیل با جاذبه‌های کم نظیرش از قطب‌های گردشگری کشور است که وجود فرودگاه بین‌المللی اردبیل می‌تواند نقش پررنگ تری در توسعه صنعت گردشگری و توسعه اقتصادی این استان داشته باشد و هرچه بر امکانات و ظرفیت‌های این فرودگاه افزوده شود، صنعت گردشگری نیز در این استان متحول خواهد شد.

مهندس حسینی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آمادگی هلدینگ بازرگانی شاهد در توسعه این فرودگاه تصریح کرد: هلدینگ بازرگانی شاهد باتوجه به رزومه وتوانمندی‌هایی که دارد، آماده است تا در زمینه احدات و تجهیز سی آی پی، وی آی پی، پارکینگ، خدمات‌ پارکینگ، فروشگاه‌های آزاد و احداث هتل، همکاری‌های لازم را با فرودگاه‌ اردبیل داشته باشد.